Blisko

Paweł Majchrzak, Cezary Jarosz

http://klientnaszpan.com

Paweł Majchrzak Cezary Jarosz

Dzięki „Blisko” będziesz mógł w łatwy i szybki sposób zbierać punkty lojalnościowe w wielu miejscach w Warszawie używając tylko swojego smartfona lub tabletu. Im szybciej zbierzesz wymaganą ilość punktów tym szybciej dostaniesz prezent. Aplikacja obejmuje różne miejsca m.in. salony urody, pizzerie, restauracje i wiele innych.

Zobacz prezentację

TokTok

Krzysztof Gutkowski, Piotr Podgajny

http://howdoyou.do/

Krzysztof Gutkowski Piotr Podgajny

Międzynarodowy serwis społecznościowy służący do doskonalenia języka poprzez rozmowę o wspólnych zainteresowaniach. Chcesz podszlifować język, a przy okazji poznać ludzi na całym świecie? Dowiedz się, jak Japończycy robią najlepsze sushi. Pogadaj o technikach fotografowania lustrzanką i podłap brytyjski akcent. Podyskutuj na temat najnowszego Batmana. Dołącz do TokTok. Dziel się swoją pasją i podkręć swój język!

Zobacz prezentację

Gazetownik

Mateusz Kutynia, Michał Jastrzębowski, Maciej Menakiewicz

Projekt zamknięty

Mateusz Kutynia Michał Jastrzębowski Maciej Menakiewicz

Najlepsze i najpopularniejsze polskie czasopisma w jednym miejscu i za jedną opłatą miesięczną. Przeglądaj je na tablecie, smartfonie czy przez przeglądarkę na komputerze. Ciekawe artykuły lub całe numery czasopism zachowuj na później, oceniaj, komentuj i dziel się nimi ze znajomymi.

Zobacz prezentację

Pasjami

Kamil Kurpierz, Michał Michańczyk, Paweł Korzeniewski

Projekt zamknięty

Kamil Kurpierz Michał Michańczyk Paweł Korzeniewski

Czy chciałbyś poznać ludzi, którzy dzielą Twoje pasje? Szukasz partnera do gry w squasha lub do wspólnych fotospacerów? Przeprowadziłeś się do nowego miasta i jeszcze nikogo nie znasz? Spotykaj innych i dziel się swoimi Pasjami.pl!

Zobacz prezentację

Partnerzy

© 2024 Fundacja Startup School  |  Polityka plików cookie